ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Krajský přebor mužů ve volejbale pokračoval zápasy 13. a 14. kola. V tělocvičně SŠ automobilní byl k vidění souboj druhého se třetím celkem tabulky. Sokol Kerhartice se utkal s Energetikem Chvaletice.

Úvodní set odpoledního střetnutí vyšel lépe hostům. Ti se ujali průběžného vedení 1:0 po výsledku 25:22.

V průběhu druhé sady se ukázalo, že domácí se rozehráli, nabrali tempo a jako lépe postavený tým v tabulce možná přece jen naplní papírové předpoklady. Kerhartická šestice se do zápasu vrátila, když vyhrála 25:18.

Ve třetím setu se potvrdila stoupající tendence výkonu domácích. Naopak hra hostů vykazovala celou řadu patologických jevů. Hráči Sokola se dostali do vedení 2:1 na sety, když svého soupeře předčili stavem 25:14.

25:17 – to je výsledek, kterým hráči Kerhartic dokonali obrat v duelu. Ten odpolední vyhráli 3:1 a spravili si tak chuť po dopolední porážce v tie-breaku 2:3.