Kde nás naladíte

ŠÍŘENÍ ZA POMOCI KABELOVÉ TELEVIZE

OIK TV vysílá 24 hodin denně v sítích Kabelové televize CZ (Česká Třebová, Třebovice v Čechách a Přívrat), Kabelová televize Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí) a OMEGA tech (Lanškroun, Rudoltice v Čechách, Žichlínek).

ŠÍŘENÍ ZA POMOCI IPTV

Od konce listopadu roku 2015 je televize OIK TV šířena také prostřednictvím služby SledovaniTV.cz po celé republice (IPTV) v rámci datové služby u řady poskytovatelů připojení nejen v našem regionu, ale také v celé České republice (např. TVINET, unet.cz, OK-NET, Skipala Networks, FajnCom s.r.o., Chobex.cz, Tlapnet, Metropolitni s.r.o. a nebo Vodafone). Služba SledovaniTV.cz je dostupná pro chytré telefony, tablety, počítače a v neposlední řadě i Smart TV.

Od dubna 2018 je televize OIK TV šířena prostřednictvím služby LepšíTV. Služba LepšíTV je dostupná pro chytré telefony, tablety, počítače a v neposlední řadě i Smart TV.

ŠÍŘENÍ V RÁMCI TELEVIZE A11

15 minutové vysílání  v rámci televizního programu A11 na satelitu ASTRA Astra 3B (23,5° východně), 12168/V, SR 27500, FEC 3/4, norma DVB-S, kódování žádné (FTA), polarizace vertikální. Dále je tento program šířen v digitálním pozemním multiplexu Českých radiokumunikací 23 (DVB-T2), řadě kabelových a IPTV sítí po celém území ČR.

Na tomto programu vysíláme dvakrát týdně bloku Zprávy z regionů. Premiéra našeho bloku je vždy ve středu a v sobotu v 16:00 hodin a po té dvě reprízy.