ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Volejbalový krajský přebor pokračoval zápasy 13. a 14. kola. V tělocvičně Střední školy automobilní hostil tým Kerhartic soupeře z Litomyšle. První set ovládli vyslanci z rodiště Bedřicha Smetany výsledkem 25:18. Ve druhé sadě se karta obrátila. Domácí mužstvo se zlepšilo jak v obranné, tak útočné fázi. Hráči Kerhartic se vrátili do zápasu, když druhý set získali v poměru 25:23. V dalším průběhu střetnutí se ukázalo, že zlepšení domácích bylo pouze dočasné. Kerhartičtí propadli zejména na příjmu. Litomyšl se dostala zpět na vítěznou vlnu a po výsledku třetího setu 25:15 se ujala průběžného vedení 2:1. Čtvrtá sada mohla být setem naděje pro domácí. Hosté si však její průběh a výsledek pohlídali. Konečné skóre bylo totožné se závěrečným stavem předchozí části hry, tedy 25:15. Litomyšl tak celé utkání vyhrála 3:1 na sety. Odpolední duel vyšel lépe domácím. Kerhartice svého protivníka porazili 3:0.