ČESKÁ TŘEBOVÁ – V desátém kole krajské hokejové ligy se střetly týmy z opačných pólů tabulky. První Česká Třebová přivítala na domácím ledě hokejisty z Ledče nad Sázavou, kteří jsou se třemi body poslední. Možná trochu překvapivě vedli Kohouti po první třetině pouze 1:0. Do druhé třetiny vstoupili lépe Kohouti hrající v bílých dresech. Hned v úvodu si vynutili přesilovou hru, ve které měl dvě šance za sebou Jakub Fúzik. Druhou šanci využil a ve čtyřiadvacaté minutě vedla Česká Třebová 2:0. O tom, co Kohouti změnili do druhé třetiny hovořil Ladislav Jindřich: “První třetinu nám vůbec nejely nohy. Nemohli jsme se do toho dostat, tak jsme si řekli, že musíme začít bruslit a ono to půjde. Tak jsme přidali.” Od poloviny zápasu se Kohoutům začalo dařit proměňovat šance. Během dvou minut vstřelili tři góly. Dvě branky si na svůj účet připsal Pavel Pelán a třetí přidal Jakub Fúzik. Tím narušili taktiku, se kterou přijela Ledeč. “Bránit, bránit, bránit. Nechtěli jsme vymýšlet žádné herní situace, kdy nás mohli přehrát. Protože soupeři jsou kvalitativně jinde, než jsme my,” přiblížil trenér Ledče nad Sázavou Miroslav Hrabáň. Dva ze tří výše zmiňovaných gólů, vstřelili Kohouti už novému muži v brance Ledče nad Sázavou, který vystřídal Petra Vaňka. Do konce druhé třetiny za jeho záda prošel ještě gól Ladislava Jindřicha, ale ve třetí třetině byl hostům oporou. O svých dojmech vyprávěl brankář hostů Miroslav Hanák: “Byl jsem docela studený, i když jsem s tou výměnou počítal. Měli jsme to domluvené, protože to měl být můj první zápas za chlapy. Měl jsem si zkusit, jaké to je.” Výkon Miroslava Hanáka v brankovišti vyzdvihl i trenér hostů, který jeho zákroky označil jako jednu z pozitivních věcí na předvedené hře Ledče nad Sázavou. “Mám nového gólmana. Mladého kluka, je mu sedmnáct let. Myslím si, že na svůj věk zachytal velmi dobře,” uvedl Miroslav Hrabáň na adresu mladého brankáře. V poslední dvacetiminutovce byli hosté pro Kohouty vyrovnaným soupeřem a inkasovali pouze jeden gól z hole Marka Hemského. Hráči Ledče nad Sázavou měli i několik příležitostí, ale čestného gólu se nedočkali. Hru České Třebové zhodnotil trenér Kohoutů Jaromír Jindřich: “Měl jsem z toho utkání samozřejmě obavy, protože po posledním domácím utkání s Chocní někteří kluci nastoupili se sebezapřením. Klobouk dolů před mužstvem, že to dneska odbojovalo.” Utkání, které skončilo vítězstvím České Třebové 7:0, sledovalo téměř čtyři sta padesát diváků. Další zápas odehrají Kohouti  na domácím ledě ve středu 11. listopadu proti Chotěboři.