ČESKÁ TŘEBOVÁ – Krajský volejbalový přebor pokračoval zápasy 15. a 16. kola. První set zápasu mezi Sokolem Česká Třebová II B a Sokolem Kerhartice A nabídl bodovou přetahovanou. Hosté sice byli ve vedení, ale nakonec svůj náskok ztratili. Domácí zvládli koncovku lépe a vyhráli 25:23. Ve druhé sadě se ale karta obrátila. Domácí chybovali, a naopak hosté svůj výkon vylepšili natolik, že se výsledkem 25:14 vrátili do zápasu. Euforie Kerhartic ale v třetím setu nepokračovala. Zatímco hosté kazili, domácím se dařilo a vyhráli 25:13. Ve čtvrtém setu si oba týmy opět role “prohodily”. Hosté zvítězili 25:22, čímž vyrovnali průběžný stav na 2:2. Rozhodnutí tak přišlo ve zkráceném pátém setu, který získali hráči Kerhartic výsledkem 15:11. České Třebové nevyšlo ani odpolední utkání, ve kterém Kerharticím podlehla 1:3.