ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Takzvaný anglický týden za sebou mají fotbalisté Jiskry. Mezi zápasy třetí nejvyšší soutěže odehráli utkání českého poháru. V MOL Cupu vyzvali druholigovou Viktorii Žižkov, která se v první půli ujala vedení 1:0.

Druhé dějství duelu 2. kola českého fotbalového poháru zahájili aktivněji hráčI Ústí nad Orlicí. Mnoho nechybělo a žižkovští o jednogólový náskok přišli v 53. minutě. Faltova hlavička ovšem vyrovnání nepřinesla.

Pražský celek se vzápětí osmělil nedůrazným zakončením střídajícího Rondiće, ale to bylo na dlouhou dobu vše.

Mezi pětapadesátou a sedmdesátou minutou měli navrch domácí. Avšak neurodilo se ani po střele protentokrát náhradníka Smejkala či hlavičce Lněničky. Asi největšími příležitostmi byly pokusy Součka a Jakuba Chlebouna. Strážce hostující svatyně Winter, který si mezi tři tyče odskočil jako trenér brankářů, míč do sítě nepustil.

Pohárová pouť Jiskry tak skončila po nejtěsnější možné porážce 0:1 od Viktorie Žižkov.