ÚSTÍ NAD ORLICÍ – V posledním kole soutěžního ročníku 2012/2013 divizní soutěže skupiny C se Jiskra Ústí nad Orlicí utkala s týmem TJ Svitavy. Před utkáním patřila domácím devátá příčka, hosté byli šestí. První poločas duelu vyšel lépe celku ze Svitav.

Domácí museli ve druhé půli dotahovat dvoubrankové manko. Náskok hostím dvěma brankami zařídil bývalý ligový hráč Ivo Svoboda. Domácí tým, od kterého odchází trenér Jan Navrátil, vývoj utkání zvrátit nedokázal. Definitivní podobu dal výsledku střídající Jakub Novák. Zvýšil tak na 0:3. Jiskra se rozloučila prohrou a sezónu 2012/2013 zakončila se ziskem 40 bodů na devátém místě divizní soutěže. Tělovýchovná jednota Svitavy obsadila pátou příčku tabulky, když uhrála 47 bodů.