ČESKÁ TŘEBOVÁ – Druhý poločas divizního souboje mezi Českou Třebovou a Náchodem byl zahájen za stavu 1:1. První se střelecky osmělili domácí, ale Kopecký mířil nad branku. Hosté měli možnost přímého kopu, avšak Hlava jej zahrál pouze k brankáři. Gólem neskončila ani příležitost domácího Nespěšného. Nejnebezpečnějším hráčem fotbalistů z rodiště Josefa Škvoreckého byl Hlava, ale jeho další pokus srazila domácí obrana na rohový kop. Na druhé straně se ke střele odhodlal Ptáček a s jeho dělovkou měl brankář hostí plné ruce práce. Zanedlouho jej mohl překonat Pešek, skóre však zůstalo beze změny. V 80. minutě přišel na hřiště Rataj a hned o 3 minuty později se mohl stát hrdinou. Domácí hráč nezakončil špatně, odměny za herní převahu se ale českotřebovští fotbalisté nedočkali. V posledních minutách mohly remízu odvrátit standardní situace. Borkův přímý kop však skončil pouze v rukavicích hostujícího brankáře a gól nepadl ani po nebezpečném rohovém kopu hostí. Rozhodnout se muselo při penaltovém rozstřelu. Ten dospěl až do sedmé série, kdy domácí Rostislav Borek neuspěl, kdežto Michael Moravec zamířil přesně. Česká Třebová si po utkání 18. kola soutěže připsala 18 bod do tabulky, v níž zatím okupuje 14. místo. Nebezpečně se tak přibližuje sestupovým příčkám.