ČESKÁ TŘEBOVÁ – V tělocvičně ZŠ Nádražní se odehrál přímý souboj o přední příčky tabulky v první lize juniorů ve volejbalu. Domácí Sokol II vyzval jako druhý nejlepší tým soutěže Sportovní klub Prosek Praha A, jehož hráči hájili pozici lídra.

Před vzájemným duelem dělilo oba soupeře 5 bodů. Již úvod střetnutí naznačil, že hosté přijeli do České Třebové potvrdit roli favorita. V prvním setu svého soupeře přehráli v poměru 25:17.

Druhý set nabídl mnohem vyrovnanější podívanou. Koncovku však lépe zvládli hosté. Prosek se po výsledku 25:22 ujal průběžného vedení 2:0 na sety.

Lepší rozpoložení hráči pražského celku potvrdili i v úvodu třetí sady, když si vypracovali náskok, a následně zvítězili 25:17.

První místo v tabulce si Prosek pojistil výhrou 3:1 v odpoledním utkání.