ČESKÁ TŘEBOVÁ – Zápasy 15. a 16. kola pokračoval volejbalový přebor Pardubického kraje. Česká Třebová „B“ se utkala s týmem Kerhartice „A“. První set lokálního derby vyšel lépe „béčku“ českotřebovského Sokola II, jehož hráči zvítězili 25:14. Druhá sada nabídla dramatický průběh. V závěru se mohli radovat reprezentanti Kerhartic, když dosáhli výsledku 25:23. Podobně vyrovnaný byl i třetí set. V něm naopak lépe zvládli koncovku domácí a díky vítězství 25:23 se vrátili do průběžného vedení 2:1. Hosté se nevzdali a získali čtvrtou sadu v poměru 25:20. Rozhodnout se tak muselo ve zkráceném pátém setu. Česká Třebová v něm sice prohrávala, ale nakonec jej po výsledku 15:12 zvrátila ve svůj prospěch a zvítězila 3:2 na sety. I odpolední duel se rozhodoval v pětisetové bitvě. Triumfem nakonec skončila opět pro domácí.