ČESKÁ TŘEBOVÁ – Program 17. kola “Krajské hokejové ligy” nabídl duel druhého se třetím týmem tabulky. Kohouti se utkali s Chrudimí. Na začátku druhé třetiny museli domácí dotahovat jednogólovou ztrátu na hosty z Chrudimi. Ty nejprve při šanci Hemského podržel brankář Ament. I on byl ale ve 22. minutě krátký na blafák Radka Fischera, který po Lesákově asistenci vyrovnal na 2:2. Následně domácí nevyužili několik slibných šancí. Hostům ke vstřelení branky nepomohla ani přesilová hra. Tu naopak zužitkovali Kohouti. Ve 39. minutě se šťastně trefil Marek Hemský, jemuž asistovali Vlček se Škvorem. Další branka domácích přišla po několika vteřinách, když snahu Pelána s Fischerem korunoval Ondřej Šula. Třetí třetinu zahájila šance domácího kapitána Vlčka. Brankou ale neskončila ani akce jeho kolegy Fischera. Přibližně 9 minut před koncem zápasu si hosté vzali oddechový čas. V závěru se Chrudim pokusila zvýšit naděje na úspěch hrou bez brankáře. Z početní výhody však hosté vytěžili pouze několik střel. V 59. minutě navíc inkasovali z hole Ladislava Jindřicha, jemuž asistoval Šula. Vítězství České Třebové 5:2 vidělo 345 diváků.