ČESKÁ TŘEBOVÁ – Krajská hokejová liga pokračovala 13. kolem. V jeho rámci se utkali domácí Kohouti s Hlinskem. Zápas divákům nabídl brankovou přestřelku. Hned v úvodu druhé třetiny se Česká Třebová ujala vedení 4:3, když se v přesilovce po asistencích Hemského a Škvora trefil Petr Vlček. Popáté inkasovalo Hlinsko po akci Fischera a Jindřicha, kterou zakončil Ondřej Šula. Na rozdíl tří branek zvýšil po samostatné akci Marek Hemský. Za hosty vykřesal naději Jiří Dítě. Střelci, který v minulé sezóně hájil barvy České Třebové, asistoval Sobotka. Ještě před druhou sirénou zakončil útok Poskočila a Hemského střelou z úhlu Petr Vlček. Kapitán Kohoutů se po zranění vrátil hattrickem. Úvod třetí třetiny patřil Hlinsku. Na 5:7 snížil Štěpán Zídek, jemuž asistoval Plachý. Na rozdíl jediné branky skóre upravil Zdeněk Tulis. Domácí svému soupeři utekli dvěma góly v početní výhodě. Přesilovku 5 na 3 zužitkoval Marek Hemský, u jehož hattricku asistovali Vlček se Škvorem. Následně se Hlinsko bránilo ve čtyřech a inkasovalo z hole Radka Fischera. Bod za asistenci si připsali Krejnus a Šula. Přání většiny z téměř čtyř stovek diváků, kteří toužili po desátém gólu v síti Hlinska, vyslyšeli Hemský s Jakubem Fúzikem. Hosté už jen snížili na konečných 10:7 po brance Aleše Pazdery, jemuž asistoval Bláha. Kohouti zůstali po vítězné přestřelce v čele tabulky.