ČESKÁ TŘEBOVÁ – 3. kolo “Krajské hokejové ligy” nabídlo fanouškům lahůdku v podobě souboje dvou dosud neporažených týmů. Do druhé třetiny vstoupili domácí Kohouti s třígólovým náskokem v zádech. Čtvrtou brankou zatížil konto Moravské Třebové v 22. minutě Ondřej Fousek. Na 5:0 zvýšil v 28. minutě Michael Schejbal, který se tak trefil proti svému bývalému týmu. Stále ještě v 28. minutě přišla šestá branka domácích. Lukáš Poskočil využil po asistencích Hemského a Zadiny přesilovou hru. Další početní převahu domácí zužitkovali ve 33. minutě, kdy skóroval Pavel Pelán, jemuž asistoval Schejbal. Ani ne o minutu později zvyšoval po Vlčkově a Zadinově asistenci Marek Hemský. Moravská Třebová odpověděla brankou Michala Černého. Ten využil Prokopovu přihrávku a potrestal vyloučení domácích. Ti ovšem po 2. třetinách vedli 8:1. Po osmačtyřiceti minutách hry vstřelil Marek Hemský devátou branku. Bod za asistenci si opět připsali Vlček se Zadinou. Většina z téměř pěti stovek diváků volala po desátém gólu České Třebové. Ten přišel při početní výhodě v 55. minutě z hole Radka Fischera, jemuž asistoval Schejbal. Půl minuty před koncem zápasu uzavřel skóre hostující Michal Rajnoha, který zakončil akci Řehulky s Čiklem. Kohouti tak Moravskou Třebovou rozstříleli 10:2. Po vysokém vítězství se Česká Třebová vyhoupla do čela tabulky.