ČESKÁ TŘEBOVÁ – 564 diváků vidělo v úvodu druhé třetiny druhého utkání série play-off mezi hokejisty České Třebové a Moravské Třebové vyrovnávací branku hostí na 1:1. Zaváhání domácích potrestal Martin Aulehla po Vondrově asistenci. Změnu skóre na 2:1 pro Kohouty přineslo zakončení Ondřeje Fouska, jemuž připravil pozici Jindřich. Při gólu na 3:1 byla domácím trochu nakloněna i štěstěna. Dítě se snažil prodrat přes obranu. Odražený kotouč si pohotově našel Pavel Pelán a skóroval. V úvodu třetí dvacetiminutovky měli Kohouti výhodu přesilové hry pěti proti třem. 2 minuty v početní převaze však nedokázali využít. V závěru se hráčům Slovanu podařilo snížit na rozdíl jediné branky, když se po Kvapilově asistenci prosadil Martin Řehulka. Tlak hostí mělo umocnit odvolání brankáře. Domácí Marek Hemský však obral o puk jednoho z obránců a gólem do prázdné branky uzavřel skóre – 4:2. Kohouti vedou v sérii 2:0 a o svém postupu do semifinále mohou rozhodnout v neděli 1. února na ledě soupeře.