ČESKÁ TŘEBOVÁ – Poprvé v novém roce se českotřebovští hokejisté představili na domácím ledě. V utkání 22. kola hostili soupeře z čela tabulky, osmí Kohouti poměřili síly s třetí Chrudimí. Závěrečná třetina byla rozehrána za stavu 3:3. Větší aktivitou směrem k brance soupeře se vyznačovali hostující hokejisté. Postupně zahrozili Cvrček, Polák či Holub, když se jim podařilo využít skulinky v obraně protivníka.

Udeřit však mohlo na straně druhé. Domácí Jetmar však v přesilovce kotouč do odkryté svatyně nedotlačil. V dalším průběhu zápasu vidělo 371 diváků šance na obou stranách. Větší radost mohli mít ti chrudimští, branka rukou však uznána nebyla. Jiná situace nastala v 54. minutě. Odražený puk si našel kapitán hostí Marek Kišš, jemuž asistoval Dobiáš, a poslal svůj tým do vedení.

Závěrečný nápor domácích vyrovnání nepřinesl. Kohouti podlehli nejtěsnějším rozdílem a po porážce 3:4 klesli z osmé pozice, zaručující postup do play-off, na desáté místo tabulky.