ČESKÁ TŘEBOVÁ – Ve třetím kole krajské hokejové ligy hostili českotřebovští Kohouti Ledeč nad Sázavou. Domácí celek měl po dvou odehraných utkáních na svém kontě 3 body, hosté byli bez bodu. Po dvou třetinách vzájemného duelu měli k vítězství lépe nakročeno Kohouti. Třetí třetina byla zahájena za stavu 6:3 pro Kohouty.

Hosté se tlačili před branku soupeře ve snaze nepříznivé skóre zkorigovat. Než se však Ledečtí mohli nadechnout k náporu, inkasovali. Ve 43. minutě vyskočil z trestné lavice Jakub Novotný a vyslal do brejku Petra Vlčka. Ten svým druhým gólem zvýšil na 7:3. Prosazovali se však i další hráči. Mezi jinými také nové posily. Do obrany přišli Tomáš Jambor a Adam Řezáč. Ti si připsali po jedné asistenci. Ve 48. minutě upravil po přihrávce Romana Černého skóre na 8:3 nový útočník Kohoutů Marek Provaz. 346 diváků vidělo také čtvrtou branku hostujícího celku.

Ve 49. minutě a v oslabení ji vstřelil Tomáš Krajíček. Domácí odpověděli bleskově. Po padesáti minutách napřáhl Petr Vlček a po asistenci Marka Hemského dokončil hattrick a nasměroval svůj tým k vítězství. Kohouti rozstříleli Ledeč nad Sázavou konečným skóre 9:4, po třetinách 3:2, 3:1 a 3:1. Po třech kolech mají na svém kontě dvě vítězství a jednu porážku.