ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Druhý poločas zápasu mezi Jiskrou a Viktorií Jirny začal za stavu 1:1 náznakem domácích. Ujala se však až akce z 55. minuty, kdy se Jan Nikodem opřel do míče a poslal svůj tým do vedení 2:1.

Po hodině hry mohli hosté odpovědět ze standardní situace. Centr Borka našel hlavu střídajícího Helda, který měl dostatek času i prostoru, ale chyběly mu klid a přesnost v zakončení.

V dalším průběhu střetnutí dokázali orlickoústečtí fotbalisté několikrát zahrozit ze hry. Střílený centr Tichého zneškodnil brankář Kafka a ránu Smejkala srazili hosté pouze na rohový kop.

Těsně před závěrečným hvizdem přišel závar, ze kterého však hráči Jiren skórovat nedokázali. Jiskra tak zvítězila 2:1.

Ústí nad Orlicí má na svém kontě po pěti odehraných kolech 12 bodů, díky nimž se vyhřívá na 3. místě tabulky.