ÚSTÍ NAD ORLICÍ – V předposledním kole podzimní části České fotbalové ligy poměřili hráči Jiskry síly se soupeři z Převýšova. Po první půli se zdálo, že orlickoústečtí fotbalisté prodlouží vítěznou sérii zápasů na domácí půdě. Tým trenéra Vladimíra Chudého vedl 1:0 brankou Jana Nikodema.

Převýšov však do druhého dějství vstoupil tím nejlepším možným způsobem. Domácí obrana neuhlídala hlavičkujícího Radka Korbu, který ve 48. minutě vyrovnal na 1:1.

Hned o minutu později se hosté dostali do vedení. Další liknavost domácí defenzivy potrestal Petr Veselka.

Domácí kotel své oblíbence sice mocně povzbuzoval, ale ani to orlickoústecké fotbalisty nevyburcovalo k nějakému výraznějšímu ohrožení branky. Po osmašedesáti minutách hry opět udeřili hosté. Radek Korba potrestal další nedůraz obrany.

Ústí nad Orlicí mohlo porážku zmírnit, když Vaňous nejprve zasekávačkou vyřadil ze hry jednoho z beků a předložil míč Součkovi. Ten se ovšem v závěru střetnutí mezi tři tyče netrefil, a tak Jiskra v předposledním kole podzimní části podlehla Převýšovu 1:3.