LANŠKROUN – Mužské volejbalové “A” týmy TJ Lanškroun a VK Litomyšl sehrály dvě utkání v tělocvičně Střední odborné školy a středního odborného učiliště Lanškroun. V obou kolech bylo rozhodnuto o vítězi až v pátém setu.

Domácí tým nastoupil do utkání dvacátého pátého kola v černých šortkách. Lanškrounským se podařilo vyhrát první dva sety, ale potom se situace začala obracet o stoosmdesát stupňů. Hostům se podařilo třetím setem stáhnout náskok domácích na 2:1. Ve čtvrtém setu pak hrála obě družstva vyrovnaně. Nakonec ale domácí podlehli 21:25. Stav utkání tak byl 2:2. Do poslední chvíle tak nebylo jasné, kdo vyhraje. Až ve zkráceném pátém setu zvítězil litomyšlský tým 12:15 na body a hru vyhrál za stavu 2:3.

Téhož dne se konalo ještě dvacáté šesté kolo, které se svým vývojem příliš nelišilo od předchozího. Družstva ukončila čtvrtý set s vyrovnaným stavem 2:2. V pátém pak opět vybojoval vítězství litomyšlský tým s bodovým náskokem 12:15 a hru tak uzavřel stavem 2:3.