ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Zápasy 19. a 20. kola pokračoval krajský přebor ve volejbalu mužů. Do tělocvičny Střední školy automobilové přijel lídr soutěže. Hráči Sokola Kerhartice se však soupeře nezalekli. První zápas mezi Kerharticemi a Chocní B skončil možná trochu překvapivým vítězstvím domácích 3:0 na sety. I v úvodní sadě druhého střetnutí se Chocni nedařilo. Hosté prohráli 19:25. Ani ve druhém setu se obraz hry příliš nezměnil. Domácí se proto na jeho konci mohli radovat z vítězství 25:15 a průběžného vedení 2:0. Další debakl vedoucího týmu soutěže hosté odvrátili ve třetím setu. Ten získali v poměru 25:20, když dokázali otočit skóre ve svůj prospěch. Na úspěšné vlně pokračovali hosté i v úvodu čtvrtého setu. Domácí se však vedením protivníka nenechali zaskočit. V dramatickém závěru nakonec výsledkem 25:23 zpečetili své celkové vítězství 3:1 na sety. I přes dvě porážky se B-tým Chocně drží v čele soutěže. Kerharticím patří po dvaceti odehraných kolech páté místo tabulky.