ČESKÁ TŘEBOVÁ – Českotřebovští volejbalisté TJ Sokol II, odehráli dva zápasy s hosty ze Žďáru nad Sázavou. V prvním utkání proběhly první dva sety v režii hostů, kteří je vyhrály bez větších potíží. Z výsledků nebyl nadšený ani trenér domácích ani hráči.

Na začátku třetího setu se ale situace změnila, když domácí výrazně lépe reagovali na soupeřovy akce. Posun to byl znatelný, na ukazateli skóre byla po celou dobu třetího setu vyrovnaná čísla. Za vše mluví závěrečný boj. Z vyrovnaného stavu 22:22 vybojovali bod domácí a navýšili tak na 23:22, poté opět dorovnali hosté na 23:23 a až závěr ukázal, jak set vlastně dopadne.

Cíl domácích byl v tomto setu jasný, dostat zápas do tie breaku. Domácí však nakonec hostům podlehli 3:0. Do druhého utkání vkročili domácí se stejnou vervou, s jakou zakončili to první. Hra skončila výsledkem 1:3 pro hosty.

Domácí jsou na desáté příčce průběžné tabulky a o postup v ní se opět pokusí 21. ledna s Malou Skálou na půdě hostů.