ÚSTÍ NAD ORLICÍ – V tělocvičně SŠ automobilní se utkaly týmy Sokola Kerhartice a Lanškrouna. První sada duelu 15. kola sezony vyšla lépe domácí šestici. Kerhartice se do průběžného vedení 1:0 na sety dostali po výsledku 25:22.

Domácí měli střetnutí dobře rozehráno, ale následně se karta obrátila. Hosté se vzmužili, začali sbírat body a druhý set nakonec získali v poměru 25:19, čímž se vrátili do zápasu.

Třetí sada duelu byla pro Kerhartice tou výsledkové nejhorší. Zatímco volejbalisté Lanškrouna se vezli na vítězné vlně z předchozí části hry, domácím se vůbec nedařilo. Rozdíl v rozpoložení a výkonu obou mužstev se promítl do výsledku 16:25 z pohledu hráčů Sokola.

Výsledek si hosté pohlídali i ve čtvrtém setu. V tom domácí mužstvo sice přehráli těsně 25:23, ale celkově zvítězili 3:1 na sety. Stejným skóre skončilo i odpolední utkání. Lanškroun tak opět nezaváhal a vede tabulku krajského přeboru.