ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Krajský přebor mužů ve volejbale pokračoval zápasy 25. a 26. kola. Sokol Kerhartice hostil v tělocvičně SŠ automobilní hráče Červeného Kostelce.

První duel neskončil pro domácí celek vůbec dobře. Hosté si naopak pohlídali vítězství 3:0 na sety, když zvítězili dvakrát 25:19 a jednou 25:18.

Do druhého utkání vstoupili lépe sokolové z Kerhartic. Domácí zvítězili 27:25. Další set však opět patřil hostům z Červeného Kostelce. Ti jej získali v poměru 25:23.

Ve třetím setu měli volejbalisté Kerhartic protivníka takzvaně na lopatě, ale koncovku nezvládli. Hosté skóre dokázali zvrátit ve svůj prospěch a po výhře 26:24 se ujali průběžného vedení 2:1.

Své druhé vítězství stvrdili hráči Červeného Kostelce ve čtvrté sadě. V ní domácí šestici přehráli výsledkem 25:23.

Kerhartice jsou na čtvrtém místě tabulky, kterou v Krajském přeboru vedou volejbalisté Lanškrouna.