LANŠKROUN – Lanškrounští volejbalisté na svém hřišti odehráli dva letošní poslední mače, tentokrát vyzvali Červený Kostelec.

Do úvodního zápasu tentokrát vstoupili jednoznačně hůře domácí volejbalisté, kteří oblékli modré dresy. Nakonec se ale mohli radovat, první sadu ovládli 25:18.

Z průběhu prvního dějství se lanškrounští poučili a zkraje druhého setu si vypracovali několika bodový náskok. Soupeř sice dokázal na chvíli srovnat krok, výsledek druhé sady byl ale nakonec jednoznačný – 25:12.

Třetí set probíhal opět v režii domácích, kteří červenokosteleckým dovolili uhrát pouhých 16 bodů a na konci se tak mohli radovat.

Ani druhý zápas se hostujícím hráčům nepovedl. Lanškrounští volejbalisté zvítězili 3:0 a navýšili svůj náskok na čele tabulky. Nyní vedou o 11 bodů před Sokolem Rybník.