ČESKÁ TŘEBOVÁ – V 15. kole Krajské hokejové ligy přivítali českotřebovští Kohouti na svém ledě soupeře z Hlinska. Po první třetině vedli domácí, ve druhé hosté skóre otočili ve svůj prospěch. Třetí třetina byla rozehrána za stavu 1:3 pro Hlinsko. Hned v úvodu se Kohouti, kteří se poprvé v této sezóně představili v modrých dresech, museli bránit šanci Zadiny. Ve 44. minutě domácí hráči překonali soupeřovou obranu.

Vlček našel Marka Hemského a ten kotouč uklidil do sítě – 2:3. Na druhé straně byl aktivní zejména Havelka. Přestože nový brankář Kohoutů Michal Mahdal jeho pokusy za svá záda nepustil, na nedostatek práce si stěžovat nemohl. Po padesáti minutách hry vyslal Ptáček Pavla Kavalíra a ten střelou pod horní tyčku zvýšil náskok Hlinska na 2:4. V 56. minutě dokázali modří využít přesilovku. Robert Krejnus vypálil od modré čáry a po asistenci Vlčka s Matysem snížil na 3:4. Pouhých 6 vteřin před závěrečnou sirénou se do puku opřel Petr Vlček a bylo vyrovnáno – 4:4.

V prodloužení branka nepadla. Na řadu přišly samostatné nájezdy. Hemský se neprosadil v souboji s Malým. Šulc následně nevyzrál na Mahdala. Naopak Petr Vlček brankáře hostí překonal. Mahdal úspěšně čelil Kavalírovi. Kvasnička branku nevstřelil. Havelku vychytal Mahdal a domácí se mohli radovat. 299 diváků vidělo vítězství Kohoutů po nájezdech.