ČESKÁ TŘEBOVÁ – V 6. kole 2. části 1. Městské hokejové ligy poměřily síly týmy HC Devils Česká Třebová a Lomax Česká Třebová. Favoritem utkání byli podle dosavadních dosažených výsledků domácí „Ďáblové“. Hrálo se dvakrát dvacet minut. První polovina skončila nerozhodně 1:1. Hostující Lomax šel do vedení po využité přesilové hře.

Na odražený puk si ve 23. minutě počíhal Dušan Schlögl a upravil skóre ve prospěch svého týmu – 1:2. Vyrovnat mohl na druhé straně Miroslav Lustyk. Jeho průnik však obrana hostí zastavila faulem. Za zmaření brankové příležitosti rozhodčí nařídil trestné střílení. Brankář Nečas ale Lustykovu střelu zneškodnil. Ke stejné situaci došlo na druhé straně, ale ani Marek Tomeš svůj nájezd neproměnil. Zvýšit náskok se hostím nepodařilo po šanci Martina Krásy. Ve 35. minutě se tak potvrdilo známé pravidlo „nedáš, dostaneš“.

Brankou v oslabení vyrovnal na 2:2 Miroslav Lustyk. Odpověď soupeře přišla po sedmatřiceti minutách hry, kdy se prosadil svým druhým gólem Luděk Svoboda. Další zápis do střelecké listiny nikdo z hráčů nepřidal, a tak favorit překvapivě padl. „Ďáblové“ poslednímu celku tabulky podlehli 2:3. Lomax vítězstvím protrhl černou sérii neúspěšných výsledků.