ČESKÁ TŘEBOVÁ – Krajská hokejová liga vstoupila do své druhé části. V jejím úvodu se domácí Kohouti utkali s Poličkou. Poslední návštěva hráčů Spartaku v České Třebové skončila porážkou o 3 branky. Tentokrát si hosté zpět do rodiště Bohuslava Martinů odvezli početnější nadílku. Kohouty mohla v rozletu zastavit 25. minuta. Hosté z Poličky zahrávali trestné střílení, které ale útočník Szilva neproměnil. V dalším průběhu druhé třetiny se za domácí trefili Marek Hemský, Jindřich Zítka, Petr Vlček a Ladislav Jindřich. Kohouti tak vedli 6:1. Další branky vidělo 338 diváků ve třetí třetině. Sedmý gól domácích přišel po akci Hemského a Petra Vlčka, který završil hattrick. Na 8:1 skóre upravil Michael Schejbal. Poté se prosadili i hosté. Dvě rychlé trefy zaznamenali Lukáš Cik a Vladimír Szilva. Při oddechovém čase se domácí zklidnili a odpověděli brankou Pavla Pelána. Dvojcifernou podobu dal střeleckému účtu domácích svým druhým gólem v utkání Marek Hemský. Odevzdanost hráčů Spartaku dokumentoval jedenáctý střelecký úspěch domácích. Ten zaznamenal Ladislav Jindřich, který se tak trefil podruhé v zápase a potrestal další chybu soupeře v rozehrávce. Konečnou podobu dal výsledku obránce Kohoutů Václav Lesák. Česká Třebová rozstřílela Poličku 12:3.