ČESKÁ TŘEBOVÁ – Úvod druhé třetiny duelu o 3. místo v „Krajské hokejové lize“ vyšel lépe domácí České Třebové. Na 3:1 pro Kohouty zvýšil Tomáš Řehák. Hosté z Chocně následně inkasovali z hole Petra Vlčka. Spartak vyměnil brankáře, přežil šance domácích a jeho hráči v oslabení zahrozili. Při brance Jindřicha Kopsy přálo hostům štěstí. Ještě před druhou sirénou je střelecký zápis Tomáše Prachaře vrátil zpět do utkání. Gólem na 4:3 dokázali potrestat sérii vyloučení domácích. Na začátku třetí třetiny tak možná 583 diváků očekávalo drama. To však Kohouti odmítli. Góly Marka Hemského, Roberta Krejnuse a Petra Jandy jim v rychlém sledu přinesly vedení 7:3. Když Jakub Fúzik zvýšil již na 8:3, schylovalo se k choceňskému debaklu. Devátou ránu Chocni zasadil Ondřej Fousek. Při hře tří proti třem dokázali hosté brankou Miroslava Fišera snížit na 4:9. Ladislav Jindřich ale následně zakulatil střelecký účet domácích na 10 branek. Konečnou podobu dal výsledku Petr Janda. Kohouti tak rozstříleli Choceň 11:4 a vysokým vítězstvím vykročili k zisku 3. místa v končící sezóně „Krajské hokejové ligy“. Česká Třebová však musí 8. března zvládnout odvetu na ledě Spartaku.