ČESKÁ TŘEBOVÁ – V dohrávce 20. kola „Krajské hokejové ligy“ doháněli ve druhé třetině českotřebovští Kohouti jednogólové manko. Hosté z Moravské Třebové sice vedli 2:1, ale větší převahu měli domácí. Těm však poněkud vázlo zakončení. Hned dvakrát se mezi střelce mohl zapsat Jiří Dítě, ale své šance neproměnil. Ve 33. minutě se Česká Třebová dočkala. Petr Vlček vyrovnal na 2:2, když zdárně dokončil akci Hemského s Poskočilem. Ve druhé třetině už 497 diváků více branek nevidělo. Úvod třetí dvacetiminutovky nabídl několik střeleckých pokusů hostí. Udeřilo však na druhé straně. Lesák předložil kotouč Marku Hemskému a ten své sólo z 50. minuty zakončil brankou na 3:2. Kohouti mohli vedení navýšit, což se však Fúzikovi nepovedlo. Následná bitka a rozpačitost rozhodčích při udělování trestů tempo hry zpomalily. V 54. minutě si hosté gólem Josefa Korandy, jemuž asistovali Faltus s Aulehlou, vynutili prodloužení. V něm svou druhou brankou v utkání rozhodl Marek Hemský. Asistovali Poskočil a Vlček. Kohouti po vítězství 4:3 v prodloužení poskočili na 4. místo tabulky.