ČESKÁ TŘEBOVÁ – Hokejisté pokračují v přípravě na novou sezónu. Tentokrát se na domácím kluzišti utkali s týmem z Jaroměře. První branku zápasu vidělo 146 diváků v úvodu druhé třetiny, kdy se Kohouti ujali vedení gólem Jakuba Fúzika, jemuž asistovali Poskočil a Schejbal. Na 2:0 zvýšil domácí celek ve 30. minutě. Po přihrávce Fúzika se trefil Ondřej Fousek. I v dalším průběhu prostřední části hry bylo rušno především před brankou hostí z Jaroměře. Ti se bránili několika přesilovým hrám domácích, další změna skóre se ale nekonala. Závěrečnou třetinu zápasu zahájili lépe hosté. Jednu z jejich akcí museli domácí zastavit faulem, který znamenal trestné střílení. To ovšem Kocián neproměnil. Jaroměř tak svému soupeři podlehla 0:2. Sezónu zahájí Kohouti 4. října v Ledči nad Sázavou. První mistrovské utkání na domácím ledě sehrají 11. října proti Moravské Třebové.