ÚSTÍ NAD ORLICÍ – V náhradním termínu, když jim v dubnu nepřálo počasí, ale přeci jen běžci obsadili místní atletický stadion. Více než 170 soutěžících vzdalo hold někdejšímu olympionikovi Václavu Čevonovi, o jehož pohár se bojovalo za pořadatelství ZŠ Komenského a DDM Duha. Mladí závodníci poměřili síly na vzdálenosti tří, šesti, osmi a patnácti set metrů. Jednotlivé rozběhy byly odstupňovány podle věku sportovců. Závodníci doběhnuvší do 6. místa získali bod pro svou školu do celkového hodnocení. Z něj nakonec nejlépe vyšli reprezentanti ZŠ Bratří Čapků Ústí nad Orlicí, kteří nasbírali 66 bodů. Druzí se ziskem devětatřiceti bodů skončili běžci ze ZŠ Dolní Dobrouč. 36 bodů vyneslo na třetí místo žáky ZŠ Třebovská Ústí nad Orlicí.