ČESKÁ TŘEBOVÁ – Na ploše hokejbalového hřiště se mělo rozhodnout o postupujícím do dalšího kola play-off 1. národní hokejbalové ligy. Domácí Lokomotiva v bělomodrém hostila ve třetím utkání série tým SK Sudoměřice v zelenožluté kombinaci. Hosté z Moravy vedli 2:0 na zápasy a na východě Čech, kam je přijela podpořit početná výprava fanoušků, mohli sérii ukončit.

Podpora příznivců domácího celku se odrazila v útočné aktivitě hráčů Lokomotivy, která však i přes několik slibných příležitostí gólovou radost nepřinesla. Hosté byli úspěšnější. Na úvodní branku Jana Kaluži z první třetiny dokázali navázat dalšími góly. Po třetinách 0:1, 0:1 a 0:3 nadělili českotřebovským pět branek a kvalifikovali se do finále východní části 1. národní hokejbalové ligy.