ČESKÁ TŘEBOVÁ – Ve 12. kole 1. národní hokejbalové ligy divize východ poměřily síly celky TJ Lokomotiva Česká Třebová a SK Sudoměřice. V posledním střetnutí před zimní přestávkou se po dvou třetinách lépe vedlo hostujícímu týmu, který vedl o 3 branky. Třetí třetina byla rozehrána za stavu 1:4 pro hostující oddíl.

Několik náznaků slibných gólových příležitostí se odehrálo před oběma brankami. Především hosté zjednodušili hru a čekali na brejkové situace, z nichž ohrožovali domácí obranu dirigovanou brankářem Radkem Štarmanem. Ošemetné situace musel řešit i strážce hostující svatyně Ľubor Komenda, o jehož výkon se zelenožlutí opírali. Bývalý slovenský reprezentant pomohl Sudoměřicím přežít několik přesilových her soupeře.

Ten jich měl k dispozici 6, ale ve vstřelenou branku je nepřetavil. TJ Lokomotiva Česká Třebová podlehla týmu SK Sudoměřice po třetinách 0:1, 1:3 a 0:0 konečným výsledkem 1:4. I přes prohru přezimuje domácí celek na pátém místě tabulky. Jarní část sezóny Lokomotiva zahájí v březnu na hřišti klubu TJ ACS Malenovice.