ČESKÁ TŘEBOVÁ – Ve čtvrtém kole 1. národní hokejbalové ligy poměřilo síly mužstvo TJ Lokomotiva Česká Třebová s týmem HBC Vsetín. Vzájemné utkání bylo soubojem vedoucího a posledního celku tabulky. Překvapivé vítězství outsidera se nekonalo. Závěrečnou část hry odstartovala Lokomotiva útočně, přestože po dvou třetinách vedla již 8:0.

Devátou branku hostům ze Vsetína vstřelil po asistenci Demla a Mrštného veterán Petr Kvasnička. Po individuální akci Martina Voleského narostl rozdíl ve skóre na deset branek. Další průběh utkání oběma mužstvům znepříjemnil vytrvalý déšť. Ačkoli se hřiště podobalo brouzdališti, brankové příležitosti byly k vidění před oběma klecemi, a to i po výměně stran. Ta přinesla gólovou radost vsetínského celku.

Prosadil se Josef Škabraha, jemuž asistovali Radim Ovčačík s Dědkem. Na 11:1 upravil po Vostrčilově přihrávce Josef Hynek. Domácí byli i nadále při chuti. Do střelecké listiny se zapsal také Petr Dobrovský, kterému pozici připravili Rybka s Voleským. Třináctou branku přidal Lukáš Rybka, asistenci si připsali Voleský a Vostrčil. TJ Lokomotiva Česká Třebová rozstřílela HBC Vsetín po třetinách 4:0, 4:0 a 5:1 konečným výsledkem 13:1.