ÚSTÍ NAD ORLICÍ – V rámci 13. kola fotbalové divize přijela na sportovní stadion Sparta Kutná Hora. První poločas nabídl po jedné brance na obou stranách. Minimálně stejný počet gólů chtělo ve druhé půli vidět 150 diváků. V 50. minutě zápasu šli hosté do vedení 2:1 po brance Libora Křeliny. O pět minut později mohli fotbalisté Jiskry vyrovnat. Akci Vaňouse s Rábem ale zastavil odpískaný ofsajd. Další průběh utkání přinesl několik akcí na obou stranách. Střelecké pokusy ale postrádaly buď tvrdost, nebo přesnost. V 78. minutě se domácí dočkali vyrovnání. Centr z přímého volného kopu usměrnil za záda brankáře Adam Nágl. Do konce normální hrací doby se už skóre neměnilo. O držiteli druhého bodu tak musel rozhodnout penaltový rozstřel. Zatímco domácí v něm byli stoprocentní, hosté jednou selhali, když střelu Marka Wolfa zneškodnil brankář Jakub Krátký. Ve zbývajících podzimních duelech s Letohradem a Suchdolem se hráči Jiskry budou snažit vylepšit dosavadní 10. místo v tabulce.