ČESKÁ TŘEBOVÁ – Ve šlágru 10. kola Krajského přeboru hostil Fotbalový klub Česká Třebová mužstvo Sportovního klubu Pardubičky. První poločas utkání mezi vedoucím a třetím celkem tabulky nabídl 2 branky po chybách brankářů. Do druhého dějství vstupovala obě mužstva za stavu 1:1.

Domácí měli v úmyslu pokračovat ve způsobu hry z prvního poločasu. Hosté sice po bodech toužili, ale do rizika a bezhlavého útočení se pouštět nechtěli. První snahy o ohrožení branky soupeře nevedly k žádné významnější brankové příležitosti ani na jedné straně. Větší aktivitou ale oplývali domácí hráči. V 67. minutě měl po chybě hostující obrany šanci Pešek. Branku však netrefil, čímž potvrdil, že koncovka je největším problémem domácích. Útočníky modrobílých chtěl zastoupit stoper Švec, ani jeho střela však mezi tři tyče nezamířila.

V 73. minutě chybovala obrana domácích. Poláčkovu vyloženou příležitost ovšem domácí gólman Bárta zneškodnil. V 77. minutě rozhodl o vítězství domácích Kristián Král, když potrestal hrubku brankáře Vlčka, který podběhl centr Zahálky ze standardní situace. Přestože se hráči obou celků snažili o změnu skóre, další branka nepadla. Česká Třebová nakonec Pardubičky udolala v poměru 2:1, po poločasu 1:1, a ziskem tří bodů si upevnila první místo v tabulce.