ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Třetí nejvyšší tuzemská fotbalová soutěž pokračovala zápasy 30. kola. V duelu mezi orlickoústeckou Jiskrou a Slovanem Velvary se hrálo převážně ve středu pole.

Domácí opět spoléhali na standardní situace, ale ve 34. minutě doputoval Langerův centr pouze k brankáři hostí Měsíčkovi. O pět minut později už sice Habrman dokázal na zadní tyči najít Součka, tomu se však nepovedlo míč usměrnit tam, kam by to pro ohrožení branky soupeře bylo zapotřebí.

Hosté se osmělili nepřesnou střelou Havla. Stejný osud měla i Pavlíčkova hlavička. Největší šance prvního poločasu přišla ve 44. minutě, když domácí Mayer nastřelil břevno.

Bezbrankový stav se změnil až ve druhém poločase. V 68. minutě se po rohovém kopu trefil hostující stoper a kapitán Michal Obrtlík. V 86. minutě se domácím podařilo vyrovnat na 1:1 brankou Jana Součka. Následný rozstřel vyšel lépe Jiskře. Té patří 10. místo v tabulce.