ÚSTÍ NAD ORLICÍ – V rámci 9. kola fotbalové “Divize C” se utkali sousedé v tabulce. Sedmá Jiskra Ústí nad Orlicí na svém hřišti vyzvala hráče šestého Trutnova. Duel jmenovaných celků přilákal pozornost dvou stovek diváků. Úvod zápasu vyšel lépe fotbalistům hostí. Ti se ujali vedení 1:0 už v 5. minutě, kdy Petr Holubec využil Kejzlarovu přihrávku. Do konce prvního poločasu měly několik slibných příležitostí oba celky, další branka ale nepadla. Druhé dějství zahájili nebezpečným, zároveň však neúspěšným útokem hosté. Poté převzali iniciativu domácí. Jejich tlak jim však vynesl pouze sérii nevydařených standardních situací. Vyrovnání se fotbalisté Jiskry dočkali v 58. minutě. Heger nacentroval míč do velkého čtverce, kde byl v pravou chvíli na správném místě Jan Souček, který si tak připsal sedmou trefu v sezóně. Skóre se potřetí v utkání měnilo v 84. minutě. Branku hostí vstřelil střídající Jan Holubec, jemuž míč předložil Petr Holubec. Alespoň bod za remízu mohl domácím zajistit Souček, tentokrát ale neskóroval. Jiskra Ústí nad Orlicí s Trutnovem prohrála 1:2 a klesla na 9. místo tabulky.