ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Velký pátek je možné trávit různými způsoby. Ve městě na řece Orlici měli zájemci možnost vidět duel dvou fotbalových týmů, které mají v názvu slovo jiskra. Ta domácí vedla díky brankám Vojtěcha Habrmana, Jakuba Chlebouna a Denise Mayera po první půli 3:0.

Druhý poločas zahájili aktivněji hosté. Matasovu hlavičku z devětačtyřicáté minuty ale brankář Krátký za svá záda nepustil. Domácí zahrozili v 54. minutě akcí agilního Habrmana, ovšem i jeho pokus skončil úspěšným zákrokem gólmana.

Jediná vyložená šance hostí přišla krátce před šedesátou minutou, hlavičkující Skopový ale zamířil pouze mimo.

Ke gólu nevedla ani hlavička domácího Mayera, který tak v 65. minutě nenavázal na svůj úvodní střelecký zápis v černobílých barvách.

Závěr duelu patřil západu slunce a festivalu nepřesných pokusů hostujících hráčů. Jiskra Ústí nad Orlicí tak Jiskru Domažlice porazila 3:0.

Jestli se svěřencům trenéra Chudého podobně dařilo i v dohrávce proti Olympii Radotín, se dozvíte v dalším vydání ZPRÁV REGIONU.