ČESKÁ TŘEBOVÁ – Volejbalový tým TJ Sokol Česká Třebová II vyzval ve sportovní hale Základní školy Nádražní soupeře z Mladé Boleslavi.

Začátek prvního utkání vyšel lépe domácím v modrých dresech, kteří první set vyhráli v poměru 25:20. A úvod utkání tak vyšel České Třebové. Další průběh utkání ale ovládl soupeř z Mladé Boleslavi a druhý set dopadl v poměru 14:25.

Ve třetím dětství prvního zápasu se Mladoboleslavští dostali do vedení poměrem 22:25 a zápas rozhodli ve čtvrtém setu 20:25.

Týmy před sebou měli ještě druhý zápas a právě druhý mač přinesl napínavou pětisetovou bitvu. Úvodní dva proběhli jednoznačně v režii hostů 19:25 a 13:25. Českotřebovští se poté ale zvedli a zápas otočili. 25:22,  27:25 a poslední set ovládli v poměru 15:12.