ČESKÁ TŘEBOVÁ – Zápasy 19. a 20. kola pokračoval program krajského přeboru mužů ve volejbalu. Podruhé v letošní sezóně byla sportovní hala v Nádražní ulici dějištěm dvojzápasu mezi týmy ze stejného oddílu.

TJ Sokol Česká Třebová II B hostil TJ Sokol Česká Třebová II A. Na začátku prvního setu se do vedení dostali hráči hostujícího mužstva. Náskok ovšem nedokázali udržet. Domácí trpělivou hrou získali úvodní sadu v poměru 25:16. Ani ve druhém dějství se obrat v utkání nekonal. Žlutočerní zvítězili 25:20.

Nejvyrovnanější fází střetnutí byl třetí set. Po bodové přetahované se opět mohli radovat domácí. Závěrečný stav 25:22 znamenal jejich vítězství 3:0 na sety. I ve druhém souboji v rámci jednoho hracího dne byli úspěšnější hráči třebovského béčka. Plný bodový zisk si připsali po výhrách 3:0 a 3:1 na sety.