ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Třetí hrací den krajského volejbalového přeboru mužů přisoudil hráčům Sokola Kerhartice soupeře z Hlinska, který po dvou odehraných kolech držel průběžnou pátou příčku a na lídra soutěže, domácí Kerhartice, ztrácel 4 body. Sokol Kerhartice, který po ročním působení ve druhé lize okusil opět boje v krajském přeboru, zatím ve všech utkáních zužitkoval nabité zkušenosti z vyšší soutěže a krom jednoho zaváhání v Letohradu vyhrál všechny zápasy bez ztráty setu.

Od samého začátku byl k vidění kvalitní volejbal z obou stran, kdy domácí drželi mírné vedení dvou až tří bodů, které nakonec udrželi a získali vedení 1:0 na sety. Do druhé části naskočili domácí hráči s velikou chutí a rychle se ujali vedení 4:0. Soupeř z Hlinska měl problémy zejména s přihrávkou plachtících podání, a proto nemohl kvalitně založit útok, kterým by stáhl náskok domácích. Kerhartičtí hráči si díky tomu mohli dovolit více kombinovat a potěšit tak několik fanoušků, kteří se přišli podívat na krajský volejbal. Druhý set získali domácí poměrem 25:18. I třetí sada pokračovala v nastoleném trendu, a tak si domácí hráči dokráčeli k vítězství 3:0.