ČESKÁ TŘEBOVÁ – Zápasy 15. a 16. kola odehráli během jednoho hracího dne volejbalisté České Třebové. Soupeřem jim byli hráči SKO Hlinsko. Ve sportovní hale v Nádražní ulici bylo možné zhlédnout souboj pátého se třetím mužstvem tabulky. Před vzájemným měřením sil ztrácel domácí celek na svého protivníka 8 bodů.

Favoritem střetnutí tak byl hostující tým. Papírové předpoklady se v prvním utkání potvrdily stoprocentně. Možnost reparátu měli reprezentanti domácího mužstva v odpoledním duelu. Po bodové přetahované získali první set hosté. Ve druhém svého soupeře rovněž přehráli. Následně byli úspěšnější hráči Sokola. I přes zlepšený výkon však druhou prohru hracího dne odvrátit nedokázali, protože ve čtvrtém setu opět dominovali hostující volejbalisté. V součtu obou utkání získali hráči Sokola Česká Třebová II A jediný set. Body tak po konečném výsledku 0:3 a 1:3 získali vyslanci Sportovního klubu odbíjené Hlinsko.