ČESKÁ TŘEBOVÁ – Zápasy 27. a 28. kola pokračovalo zápolení volejbalistů v krajském přeboru mužů. Ve sportovní hale v Nádražní ulici se utkala mužstva TJ Sokol Česká Třebová II B a TJ Energetik Chvaletice A.

Mírným favoritem střetnutí byl tým hostí, který do utkání vstupoval jako druhý tým tabulky. Domácí okupovali čtvrtou příčku. Papírové předpoklady se začaly naplňovat již v první sadě. Tu získali po úvodní bodové přetahované hosté v poměru 16:25. Na konci druhého setu slavili dílčí vítězství hráči Chvaletic po výsledku 19:25.

Českotřebovští volejbalisté svůj stín nepřekročili ani ve třetím setu a prohráli 15:25. TJ Sokol Česká Třebová II B podlehl družstvu TJ Energetik Chvaletice A 0:3 na sety. Stejným výsledkem skončilo i odpolední utkání. Domácí tak nezískali ani jeden set.