ČESKÁ TŘEBOVÁ – V tělocvičně Základní školy Nádražní v České Třebové se opět hrál volejbal! Domácí TJ Sokol II tentokrát přivítal Volejbalový klub Choceň. V plánu bylo 25. a 26. kolo 2. ligy mužů.

V úvodním setu prvního střetnutí byli lepší hosté ve žlutém a vyhráli 21:25. Po prvním vyhraném setu papírových favoritů z Chocně, kteří se v tabulce nacházeli na místě druhém, kdežto Třebová až na místě sedmém, nic nenasvědčovalo tomu, že by mělo dojít k nějakému překvapení. Hned druhý set ale opanovali domácí a zvítězili 25:20. Třetí dějství skončilo ještě výraznějším rozdílem – 25:16. Čtvrtá sada nabídla poměrně velmi vyrovnanou hru, v závěru byli ale lepší domácí a po vítězství 25:20 mohli slavit.

Druhý zápas proběhl jednoznačně v režii favoritů z Chocně, kteří zvítězili jednoznačně 0:3 na sety. Další domácí zápasy sehraje “TJ Sokol Česká Třebová II” v neděli 25. února.