ČESKÁ TŘEBOVÁ – Tělocvična Na Skále v České Třebové byla svědkem dalšího basketbalového mače. Domácí SKB Česká Třebová tentokrát vyzvala TJ SPŠ stavební Náchod.

V první čtvrtině byl lepším celek v černočervené kombinaci dresů čili hosté z Náchoda, zvítězili 14:26. V druhém dějství se domácí SKB Česká Třebová zvedla a v polovině utkání se dokonce dostala do vedení. Náskok však nebyl nijak velký, pouhé tři body. Do druhé poloviny tak oba celky nastupovaly za stavu 38:35. Na třetí čtvrtinu nebudou pravděpodobně domácí basketbalisté vzpomínat v dobrém. Ztratili vedení a soupeř si navíc vypracoval náskok 11 bodů. V závěru hosté svůj náskok ještě navýšili a zvítězili v poměru 64 ku 83. Náchodští, kteří se tímto vítězstvím dostali do čela tabulky, přitom přijeli v okleštěné sestavě.

Příští domácí zápas čeká tyto českotřebovské hráče košíkové 2. prosince, kdy vyzvou TJ Sokol Pardubice I.