ČESKÁ TŘEBOVÁ – Druhá volejbalová liga žen pokračovala zápasy 5. a 6. kola. Česká Třebová na svém hřišti přivítala Braník. První zápas skončil jasným vítězstvím domácích hráček v poměru 3:0. Do úvodní sady druhého utkání vstoupily lépe hráčky Braníku. Českotřebovské volejbalistky musely dotahovat náskok soupeřek, které vedly 10:7. Domácí družstvo bylo nakonec úspěšnější a první set získalo výsledkem 25:19. Ve druhém setu se obraz hry příliš nezměnil. Hostujícím hráčkám sice nechyběla snaha, ale jejich soupeřky byly zkrátka úspěšnější. Druhou sadu Českotřebovačky vyhrály 25:18 a dostaly se do průběžného vedení 2:0 na sety. Průběh třetího setu potvrdil předpoklad, že se bude zároveň jednat o závěrečnou část hry. Domácí tým šel za vítězstvím. Hostující družstvo nekladlo odpor, jeho výkon byl naopak odevzdaný. Domácí volejbalistky vyhrály 25:14 a i podruhé Braník porazily 3:0. Tento výsledek posunul Českou Třebovou na druhé místo tabulky.