LANŠKROUN – V Lanškrouně se odehrálo volejbalové utkání mezi domácími hráčkami v tmavě červených dresech a týmem z Červeného Kostelce, hrajícím v červeném. V prvním setu, ačkoliv po většinu času vedly hráčky Kostelce, zvítězil Lanškroun poměrem 25:20. Ve druhém setu se situace obrátila, i když se zpočátku zdálo, že Lanškroun si své vedení udrží. Hráčky Červeného Kostelce poté, co vyrovnaly na stav 11:11, nenechaly soupeřky ani dorovnat. Set skočil výsledkem 19:25 a Kostelec tak vyrovnal celkové skóre na 1:1. Vítězství ve druhém setu hráčky Červeného Kostelce nakoplo a ve třetí sadě vedly po celou dobu. Lanškroun vyrovnal pouze jedinkrát za stavu 3:3. Kostelec si pak vedení ponechal až do vítězného poměru 19:25. Poslední set byl velmi vyrovnaný, Lanškroun měl mírně navrch a Kostelec prakticky po celou dobu dotahoval. Nakonec ale vyhrál 24:26. Ve druhém odvetném zápasu vyhrály hráčky Lanškrouna 3:2 na sety.