ČESKÁ TŘEBOVÁ – V České Třebové proběhlo druholigové volejbalové utkání mezi domácím týmem v modrých dresech a Hradcem Králové v tmavě modrých. V prvním setu se více dařilo hráčkám České Třebové, zvítězily 25:15. Druhý set vypadal podobně. Česká Třebová nepustila Hradec do vedení. A vyhrála stejným poměrem, jako v předcházející sadě, tedy 25:15. „První dva sety byly zvládnuty naprosto perfektně z naší strany. Tam si myslím, že nejde vytknout ani chyba. Perfektní začátek, dělaly jsme minimum vlastních chyb a to se odrazilo na tom výsledku,“ řekla kapitánka domácího týmu Iva Horáková. Ve třetím setu se situace obrátila ve prospěch hostů. Hráčky Hradce v něm zvítězily 25:20. „Tam se stalo to, že jsme se dotáhly na Třebovou, dostali se na ni a jak je vidět, tak i Třebová když hraje pod tlakem, tak chybuje,“ pověděla Zuzana Přikrylová, kapitánka Slavia Hradec Králové. Ve čtvrtém setu se hráčky České Třebové vrátily do pohody, v jaké hrály v prvních dvou setech. Vyhrály 25:11. Česká Třebová se tímto vítězstvím 3:1 na sety posunula na první místo tabulky. Ve druhém odvetném zápasu vyhrály opět hráčky České Třebové 3:0 na sety.