ČESKÁ TŘEBOVÁ – Druhými zápasy pokračovalo play-off v „Krajské hokejové lize“. Mužstvo Světlé nad Sázavou, jedno z nejlepších celků soutěže, přivítali českotřebovští Kohouti na domácím ledě. Z prvního utkání si přivezli ostudný debakl, prohru o osmnáct branek, a tak měli co napravovat.

295 diváků sledovalo šťastnou branku v přesilovce, která znamenala snížení skóre zápasu mezi Kohouty v bělomodrém a Světlou nad Sázavou v modrém. Miroslav Váně snížil ve 43. minutě po asistenci Vlčka a Hemského na 3:4. V minutě 46. využili domácí další přesilovku. Vlček vyslal do rychlého protiútoku Romana Černého a ten chladnokrevně vyrovnal. Hosté odpověděli bleskově. Ondřej Včela a Petr Včela připravili gólovou příležitost Janu Kubátovi a ten dovršeným hattrickem ve 47. minutě vrátil vedení zpět na stranu Světlé nad Sázavou.

Další ránu zasadili hosté Kohoutům po devětačtyřiceti minutách hry. Petr Včela nastřelil kotouč před branku a Jaroslav Žák puk usměrnil za záda mladičkého brankáře Romana Černého, který si před domácím publikem odbyl premiéru. Hráči v modrém sice vsítili ještě jeden gól, ale ten nebyl pro postavení útočícího hráče v brankovišti uznán. Další změna skóre se nekonala. Českotřebovští Kohouti podlehli favoritovi 4:6. Světlá nad Sázavou se výhrou ujala vedení v sérii 2:0. Stvrzení postupu se budou snažit Kohouti znepříjemnit 2. února.